Jak mogę w waszej firmie zamówić okna i drzwi wejściowe?

Jest kilka sposobów na złożenie zamówienia. Przy oknach i drzwiach wejściowych potrzebne jest wykonanie pomiaru, wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na wizytę handlowca. Podczas wizyty handlowiec pomierzy Państwa okna/drzwi i może podpisać umowę na dany towar.

Czy wycena obejmuje transport?

Tak wszystkie nasze wyceny obejmują transport i montaż

Jak mam zabezpieczyć mieszkanie przed montażem?

Wszystkie nasze ekipy wyposażone są w folie którymi przykrywamy pomieszczenia w których odbywa się montaż

Jak należy się przygotować przed wymianą okien/drzwi?

Najważniejszy jest swobodny dostęp do wymienianych okien lub drzwi, należy odsunąć meble które są w bezpośredniej bliskości, zdjąć zasłony i inne przedmioty w odległości około 50 centymetrów od miejsca montażu danego okna lub drzwi

Czy dopłacam za wyjęcie starych okien/drzwi?

Nie. Standardowo demontujemy i zabieramy stare okna lub drzwi. Nie pozostawiamy nic w Państwa śmietniku.

Jak wyglądają wykończenia tynkarskie?

Wykańczamy na gładko zaprawą „goldband”, w gestii klienta pozostaje pomalowanie wykończeń

Czy robicie ciepły montaż?

Tak. Więcej o ciepłym montażu w zakładce „usługi montażowe”.

Jak wygląda montaż drzwi wejściowych GERDA / DELTA?

standardem jest montaż na dyble (metalowe kołki rozporowe), dodatkowo ościeżnica jest wypełniana betonem w celu usztywnienia konstrukcji. Resztę wykańczamy na gładko zaprawą „goldband”, pozostaje pomalowanie wykończeń przez klienta. W niektórych przypadkach po przykręceniu ościeżnica wypełniana jest pianą, wynika to z konstrukcji niektórych rodzajów ościeżnicy i zaleceń producenta.

Ociera mi okno/drzwi, co mogę z tym zrobić?

Wystarczy do nas zadzwonić, w okresie gwarancyjnym usługa regulacji okien lub drzwi jest bezpłatna. Jednocześnie należy przestrzegać ustaleń gwarancyjnych i wykonywać okresowe oliwienie okuć okiennych.

Czy będę umiał/umiała korzystać że wszystkich funkcji okna/drzwi?

Tak. Po każdym montażu ekipa monterska wyjaśni jak korzystać z ze wszystkich funkcji np. jak ustawić mikrowentylację w oknach, jak ustawiać regulację uchyłu i na co zwrócić szczególną uwagę.

Kiedy płacę za towar/usługę?

W zależności od zamawianego towaru np. przy zamawianiu okien lub drzwi Porta należy wpłacić 30 % wartości jako zadatek. Natomiast przy drzwiach Gerda do mieszkania nie są pobierane zaliczki. We wszystkich przypadkach resztę rozliczenia wpłacamy montażystom w dniu montażu. Ekipy monterskie są przygotowane do rozliczenia, posiadają wszystkie niezbędne dokumenty takie jak: faktury VAT, gwarancje, dokument potwierdzający przyjęcie gotówki.

Jak mogę w waszej firmie zamówić drzwi wewnątrz lokalowe PORTA?

Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w naszym biurze, zapoznanie się z ofertą i wykonanie wstępnej wyceny. Po zaakceptowaniu wyceny jeśli będą Państwo chcieli zakupić je z usługą montażu, wymagana jest wizyta montażysty. Po tej wizycie, znając wymiary potrzebne do zamówienia, umawiamy się z klientem u nas w biurze gdzie podpisujemy umowę.

Czy płatność mogę rozłożyć na raty?

Tak. W swojej ofercie posiadamy dogodne kredyty banku SYGMA. Możecie Państwo wybierać raty od 3 do 36 miesięcy. Do udzielenia kredytu potrzebna jest wizyta u nas w biurze (już po wykonaniu pomiarów i wycenie towaru) wraz z dowodem osobistym i zaświadczeniu z pracy o zarobkach netto za ostatnie 3 miesiące. W przypadku emerytów/rencistów potrzebne jest zaświadczenie o przyznaniu emerytury/renty wraz z kwotą jaką wypłaca ZUS

Na jaki okres wystawiana jest gwarancja?

Okna VEKA – 5 lat, cały pozostały asortyment - 2 lata, montaż 2 lata

Na jakim terenie działa wasza firma?

Firma nasza działa na terenie Warszawy i okolic.